בלוג סקס women-s.net

8 תנוחות סקס לוהטות שייקחו את ההנאה והאינטימיות שלך לרמות חדשות

8 תנוחות סקס לוהטות שייקחו את ההנאה והאינטימיות שלך לרמות חדשות

498 מילים

כל אחד יכול להשתמש קצת השראה בחדר השינה! מהתחלות ביישניות ועד ימים עצלים בבית, יש אינספור תנוחות סקס להתנסות בהן אם אתה ובן זוגך מחפשים להגביר את האנטה במאמציכם לתבל את חיי האהבה שלכם. הנה שמונה תנוחות סקס מהבילות וחמות שייקחו את ההנאה והאינטימיות שלך לרמות חדשות:

1. קאוגירל הפוכה: לריגוש רוחש, נסו את תנוחת הקאוגירל ההפוכה הקלאסית. היא מאפשרת חדירה עמוקה יותר ושליטה רבה יותר מאשר בוקרת מסורתית, ובנוסף מספקת מבט אינטימי. כשבן הזוג שוכב על הגב, השכיבו אותם והורידו את עצמכם עליהם לנסיעה פרועה שבטוח תספק את שניכם.

2. קאובוי: אם אתה רוצה לשנות דברים ולנסות גרסה סקסית יותר של תנוחת הקאוגירל ההפוכה, הקאובוי הוא אופציה נהדרת. הורידו את עצמכם בעדינות על בני הזוג בזמן שהם על הגב וקחו שליטה על המצב! זה מאפשר לשני בני הזוג להיות בעמדת כוח, ויכול להיות מהלך נלהב ואינטימי.

3. מספריים תלויים: אם אתם מחפשים תנוחת סקס שבטוח תביא הנאה עזה ופרץ של אדרנלין, עליכם לנסות את המספריים התלויים. זה דורש מרחב פתוח, כמו השותף שלך יצטרך לתמוך במשקל שלך בזמן שאתה חוצה אותם באוויר. אם אין לכם מיטה או ספה, תוכלו לנסות את המהלך הזה גם בנדנדה תלויה, כמו אגף המשחרר.

4. מטבל בייגלה: מטבל הבייגלה מאפשר לכם לחדור לבן הזוג שלכם מזווית מספקת יותר תוך מתן יתרון נוסף של גישה נוחה לכל הנקודות הרגישות שלו. כדי לעשות זאת, יש את השותף שלך לשכב על הצדדים עם הרגליים מעט כפוף ופתוח. חגור את אחת מרגליהם והתחל לדחוף משם!

5. Butter Churner: תנוחה זו יכולה להיות מעט מסובכת, מכיוון שהיא דורשת איזון וחוזק ליבה. בזמן שבן זוגך שוכב על גבם, חגור אותם והתחל לסובב במרץ את הסיכה סביב אזור האגן שלך. תיהנו מהסיפוק העמוק שמגיע מעמדה זו והראו לבן הזוג שלכם שאתם יכולים להיות ספונטניים ככל שתרצו!

6. הדרקון: תנוחת המין הייחודית הזו דורשת מעט כוח וגמישות משני בני הזוג. בן הזוג שלך צריך לשכב על הגב שלהם בזמן שאתה נשאר במצב ישיבה, אתה צריך לכרוך את הרגליים סביב המותניים שלהם. הקפידו להשתמש בזרועותיכם כדי להחזיק את עצמכם כנגד פלג גופו העליון של בן זוגכם, ואז התחילו לנענע את הירכיים קדימה ואחורה כדי לחוות הנאה כפי שלא חוו מעולם.

7. הבהלה לראש: ה-Head Rush מושלם לכל אותם ימים מהבילים שבהם צריך להוריד את חום חדר השינה. בקש מבן זוגך להוריד את עצמו על גבו ואז למתוח את ראשך בזמן שאתה שותל נשיקות עדינות ומלקק את רגלו הפנימית מהקרסוליים ועד הירכיים. ככל שהקצב עולה, הקפידו לבנות את הלחץ עד שהם מגיעים לשיא!

8. X-Rated: המהלך הלוהט להפליא הזה הוא הדרך המושלמת לקחת את סקס סוף השבוע שלך למעלה! כדי להגיע למצב זה, בקש מבן זוגך לשכב על גבו בזמן שאתה שוכב עליו בניצב. הקפידו להאריך את שתי הרגליים החוצה ולצדדים בתצורת X, ואז התחילו לנדנד את הירכיים קדימה ואחורה! זה מספק הנאה נוספת לשני בני הזוג, ובטוח יביא את הלילה לסיומו המדהים.

כשמדובר בקיום יחסי מין מהבילים ומלאי תשוקה, לא חסרות תנוחות מדהימות לנסות. אל תפחדו לחקור ולגלות אילו מהלכים לא חוקיים הם ההנאה הגדולה ביותר עבורכם ועבור בן זוגכם. עם שמונה התנוחות שתיארנו כאן, תהיו בטוחים שיהיה לכם לילה של הנאה ואינטימיות שלא תשכחו לעולם. נהנה!

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לפלטפורמה עצומה ומגוונת לשיתוף רעיונות, חוויות ודעות במגוון רחב של נושאים. אחד הנושאים הפופולריים והשנויים ביותר במחלוקת בעולם המקוון…

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

האזכור של מועדוני חשפנות מעורר לעתים קרובות תגובות מעורבות. יש הרואים בהם סוג של בידור וסמל לחופש וביטוי, בעוד שאחרים רואים בהם מחפיצים ומשפילים כלפי…

עלייתן של נערות ליווי: הצצה לעולם החברות היוקרתי

עלייתן של נערות ליווי: הצצה לעולם החברות היוקרתי

בשנים האחרונות, המונח "נערות ליווי" הפך מוכר ומקובל יותר בחברה. נשים אלה, המציעות את חברתן וחברתן תמורת תשלום, היו מושא לסקרנות ולמחלוקת. עם זאת, יש…