בלוג סקס women-s.net

7 תנוחות סקס פופולריות שאתה ובן זוגך יכולים ליהנות מהן

7 תנוחות סקס פופולריות שאתה ובן זוגך יכולים ליהנות מהן

565 מילים

זוגות רבים מנסים לתבל את חיי חדר השינה שלהם ולבחון אפשרויות שונות. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא לנסות תנוחות מין שונות. קיום תנוחות סקס שונות בשרוולים הוא תמיד רעיון נהדר – זה יכול להפוך את הסקס למעניין ומרגש יותר עבור שניכם, כמו גם להוסיף גיוון לפעילויות בחדר השינה שלכם. במאמר זה, נחקור שבע מתנוחות המין הפופולריות ביותר ונדון כיצד לנסות אותן.

תפקיד מיסיונרי

המיקום הקלאסי. זו כנראה תנוחת המין שרוב הזוגות מכירים – היא הוצגה באינספור סרטים ותוכניות טלוויזיה. למרות היותה נפוצה בכל מקום, התנוחה המיסיונרית היא עדיין תנוחת מין פופולרית פשוט משום שהיא קלה לביצוע ויכולה להיות מהנה. כדי לעשות זאת, האישה שוכבת על גבה והגבר ממקם את עצמו עליה. הגבר יכול להיכנס לאישה ולדחוף קדימה ואחורה, תוך שימוש במגוון זוויות ומהירויות. כדי להציג גיוון או להגביר את הגירוי, הגבר יכול להישען קדימה, לקשת את הגב, או אפילו להוסיף קצת נשימה עמוקה.

דוגי סטייל

דוגי סטייל הוא עוד תנוחת סקס פופולרית. זוהי אפשרות טובה במיוחד עבור אלה עם אנטומיה גדולה יותר כי זה מאפשר לבן הזוג שמבצע לחדור עמוק יותר. כדי לעשות תנוחה זו, האדם המבצע צריך לעמוד בעוד השותף שמקבל צריך לכרוע על ארבע. האדם העומד יכול לעזור לתמוך במקלט עם הידיים על הירכיים או על הגב התחתון ואז לדחוף פנימה והחוצה. זוהי עמדה טובה להוסיף צעצועים, כגון ויברטור או דילדו, עבור גירוי מיני יותר והנאה.

קאוגירל

אם אתה רוצה להיכנס למצב פעיל יותר, נסה את הבוקרה. תנוחת מין זו מחייבת את האישה לחגור את הגבר, השוכב על גבו. הגבר יכול להוסיף תנועה וגירוי על ידי דחיפת ירכיו למעלה ולמטה. האישה יכולה גם להגביר את ההנאה על ידי הישענות קדימה או אחורה, כמו גם סיבוב הירכיים שלה בתנועה מעגלית. תנוחה זו יכולה להיות נהדרת גם לגירוי נקודת הג'י אם האישה זוותה את גופה ודוחפת באופן המאפשר לגבר להכות בו.

קאוגירל הפוכה
סקסי 1 – פורטל מומלץ

הקאוגירל ההפוכה דומה לקאוגירל רגילה, אך במקום לעמוד מול הגבר, האישה פונה הצידה. האישה נשענת לאחור על זרועותיה ומקפצת את ירכיה מעל לאלה של הגבר, מתנדנדת קדימה ואחורה במקום לרכוב עליו. זוהי תנוחה נהדרת עם משיכה ויזואלית, אך היא יכולה גם להעצים את הריגוש עבור בן הזוג שמקבל אם משיגים את הזוויות והעומקים הנכונים.

כפיות

זוהי תנוחה נהדרת למי שרוצה חווית מין איטית ואינטימית. כדי לבצע את תנוחת הכפיות, בני הזוג צריכים לשכב אחד ליד השני, ולאפשר לגבר להיכנס מאחור כשחזיתו פונה לאישה. שני בני הזוג יכולים לעזור לכוון את התנועה, לבחור דחפים מהירים יותר או איטיים יותר, עמוקים יותר או רדודים יותר, בהתאם לעוצמה הרצויה.

הנשר

הנשר הוא תנוחה אקרובטית נהדרת למי שמחפש לבחון את גבולותיו. כדי לעשות את הנשר, בן הזוג המקבל מקבל את המיקום של "גשר", כאשר גופו פונה כלפי מעלה ורגליו מונחות משני צדי האדם המבצע. תנוחה זו יכולה להיות מאתגרת למדי, אבל אם אתה מקבל את זה נכון, זה יכול להיות מהנה מאוד עבור שני בני הזוג.

תנוחת עמידה

תנוחת העמידה היא תנוחת סקס נהדרת למי שאוהב לקום וללכת. כדי לעשות זאת, שני בני הזוג צריכים לעמוד זה מול זה בעמידה. הגבר צריך להיכנס לאישה, תוך הסתייעות גם באמצעות קיר או תמיכה אחרת. כאשר אחד מבני הזוג תומך במשקל של השני, הם יכולים לשנות את הזווית על ידי התאמת הירכיים שלהם ולהציע דחפים חזקים.

לסיכום, ישנן שבע תנוחות סקס פופולריות שיכולות להוביל לחוויות מלאות הנאה עבור שני בני הזוג. הגוף, ההעדפות והצרכים של כל אחד שונים, כך שייתכן שתצטרך להתנסות בכמה מתנוחות המין הללו כדי למצוא את מה שעובד הכי טוב עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך. אם תמשיכו לחקור, תוכלו למצוא את עצמכם נהנים עד מהרה ממגוון והתרגשות בחדר השינה.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

עולם נערות הליווי: מבט מעמיק יותר על התעשייה השנויה במחלוקת

עולם נערות הליווי: מבט מעמיק יותר על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם שירותי ליווי או עובדי מין, תמיד היו נושא למחלוקת וקסם בעולם. למעשה, המקצוע העתיק ביותר בעולם הוא אמר להיות של…

העולם המפתה של נערות ליווי: מבט מקרוב על התעשייה האניגמטית

העולם המפתה של נערות ליווי: מבט מקרוב על התעשייה האניגמטית

עולמן של נערות ליווי הוא עולם שלא פעם מרים גבות, מעלה דימויים שערורייתיים ונתקל בקסם ובשיפוטיות כאחד. עם זאת, מעבר לתפיסה ברמת פני השטח, שוכנת…

בגידה במערכות יחסים: הבנה והתגברות

בגידה במערכות יחסים: הבנה והתגברות

מערכות יחסים נחשבות לעתים קרובות לאבן הפינה של חיינו. הם מביאים לנו אהבה, תמיכה וחברות, והם מקור לאושר וסיפוק. עם זאת, מערכות יחסים יכולות להיות…