בלוג סקס women-s.net

7 דברים שכדאי לדעת על חשפניות

7 דברים שכדאי לדעת על חשפניות

335 מילים

תופתעו לגלות כמה כסף מושקע בעבודה של חשפנית. זה יותר מסתם להוריד כמה בגדים לבידור של קהל. זה הרבה עבודה קשה, ויש דברים מסוימים לדעת על העיסוק שיכולים לעזור לך להבין טוב יותר את המקצוע בכללותו. הנה שבע עובדות מעניינות על הפשטה.

1. הם מקצוענים

חשפניות הן מקצועניות, ורבות מהן מתייחסות לעבודה שלהן כמו לכל עבודה אחרת. הם לא חושבים על עצמם רק כמושא בידור; במקום זאת, הם רואים את עצמם כאמן, פרפורמר ובדרן עם עבודה אמיתית.

2. זה מקצוע מלא סלבס

למרות שאתה לא יכול לחשוב על סלבריטאים כאשר אתה חושב על חשפניות, זה למעשה מקצוע מלא אנשים מפורסמים. חלק מהכוכבים האלה הפכו לשחקנים לגיטימיים כמו צ'נינג טייטום ודוויין ג'ונסון.

3. זה דורש הרבה סיבולת

אתם אולי לא חושבים שחשפנות היא עבודה שדורשת הרבה יכולת פיזית, אבל היא כן. זה דורש כמות עצומה של אנרגיה כמו העבודה מורכבת של ביצוע ללא הפסקה.

4. השעות ארוכות

מכיוון שחשפניות רבות מקבלות תשלום כדי להישאר בחוץ במשך לילה שלם ולא רק להופיע בכמה הופעות, יום העבודה שלהן יכול להיות ארוך למדי. ריקוד יכול להימשך עד שעתיים, וזה לא נדיר שחשפנית נשארת בחוץ עד שעות הבוקר המוקדמות.

5. סביבת העבודה יכולה להיות לא יציבה

מכיוון שהמועדונים והמיקומים המעסיקים חשפניות לרוב אינם מוסדרים, סביבת העבודה יכולה להיות מאוד לא יציבה ובלתי צפויה. זה יכול להוביל לחוסר ביטחון תעסוקתי עבור חלק מהחשפניות, וזה יכול להיות מצב מפחיד ומסוכן.

6. לחשפניות רבות יש עבודה שנייה

לרוב החשפניות יש עבודה שנייה מכיוון שהמועדונים לא רק דורשים שעות ארוכות אלא גם משאירים אותן עם שכר מינימלי. במציאות, רקדנים רבים עובדים במשרה מלאה של 40 שעות, המחולקות בין עבודתם השנייה לבין ריקוד כדי לגמור את החודש.

7. הקהילה חזקה

עד כמה שהתעשייה נראית קליקית, הדבר היחיד שמשותף לחשפניות הוא שהן כולן נמצאות בה ביחד – קהילת החשפניות היא קהילה חזקה. נשים תומכות זו בזו ודואגות זו לזו. הם מבינים את הסיכונים והסכנות ומשחררים שכאשר מישהו בקבוצה שלהם נמצא בצרה, הם שם כדי לעזור ולהגן אחד על השני.

לסיכום, מקצוע החשפנית אינו מקצוע שיש להקל בו ראש. זה דורש מיומנות, עבודה קשה ומסירות. שבע עובדות אלה אמורות לעזור לך להבין ולהעריך טוב יותר את המקצוע, עובדיו ותרומתם העצומה לתעשיית הבידור.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של…

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

לתבל את חיי המין שלך זה לא קשה כמו שזה נראה; כל מה שצריך זה קצת יצירתיות וכמה תנוחות סקס קינקיות כדי להניע את העניינים.…

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

העיר חולון בישראל היא מרכז פיננסי מודרני מלא תרבות והיסטוריה, והיא ממוקמת ממש מחוץ לתל אביב. עיר אסטרטגית זו מחוברת לשלושה יישובים נוספים ונחשבת לפרבר…