בלוג סקס women-s.net

403 מילים

10 סיבות שלעולם אל תזלזל בכוחה של אוננות
אוננות קיימת משחר ההיסטוריה ומתורגלת על ידי אנשים מכל המינים, התרבויות והדתות. זה בדרך כלל נתפס כטאבו או פעילות מבישה, אבל למעשה יש מספר יתרונות לצורה זו של הנאה עצמית. הנה 10 סיבות מדוע לעולם אל תזלזל בכוחה של אוננות.

1. זה טבעי: אנשים רבים חשים בושה לאונן בגלל לחץ תרבותי או דתי, אך למעשה מדובר בפעילות טבעית ומהנה לחלוטין. זהו סוג של טיפוח עצמי המאפשר לך להתחבר עם עצמך ועם הגוף שלך בצורה בריאה.

2. הפגת מתחים: אוננות יכולה להיות דרך מצוינת להקל על מתח ומתח. הוא משחרר הורמוני הרגשה טובה כמו סרוטונין ואוקסיטוצין, שיכולים לעזור לכם להירגע, להפחית חרדה ודיכאון ולישון טוב יותר.

3. חקור את האינטימיות שלך: אוננות היא הזדמנות מצוינת לחקור ולהבין מה מרגיש לך טוב. ללמוד אילו סוגים של מגע, לחץ ותנועה גורמים לך הנאה יכול להיות מועיל בכל מערכת יחסים.

4. ביצועים מיניים משופרים: אוננות באופן קבוע יכולה לעזור לך להכיר טוב יותר את גופך ואת התגובות המיניות החזקות. זה יכול לעזור לך להיות מאהב טוב יותר במיטה על ידי לדעת מה מדליק אותך ואת השותף שלך.

5. ביטחון מיני משופר: לדעת מה אתה אוהב ומרגיש בנוח לעשות במיטה יכול לעזור לתת לך יותר ביטחון מיני. זה גם יכול להקל על דיבור על תשוקות מיניות ופנטזיות עם בן זוג.

6. דימוי גוף משופר: אוננות יכולה לעזור לך לקבל ולהעריך את הגוף שלך על מה שהוא. על ידי חקירת הגוף שלך ואת ההנאה, אתה עשוי להיות פחות ביקורתי על זה, אשר יכול להוביל הערכה עצמית משופרת.

7. בריאות רגשית: אוננות יכולה לעזור להגביר את האושר ולהפחית רגשות שליליים. כאשר אנו מגיעים לאורגזמה, אנו משחררים אנדורפינים ודופמין, אשר יכולים לגרום לנו להרגיש יותר הנאה ותגמול.

8. זה בטוח: אוננות היא פעילות בטוחה ללא סיכון למחלות מין, הריון או סיכונים פיזיים אחרים הקשורים לפעילות מינית. מכיוון שמדובר רק בך ולא באנשים אחרים המעורבים, אינך צריך לדאוג לגבי סיכונים פוטנציאליים.

9. זה כיף: אחרון חביב, אוננות היא פשוט כיף. זו יכולה להיות דרך יצירתית ומהנה לחקור ולבטא את המיניות שלך בצורה פרטית ובטוחה.

https://www.sexhax.com/
10. זו הבחירה שלך: בסופו של דבר, כוח האוננות הוא בידיים שלך. זה לגמרי תלוי בך אם אתה רוצה לאונן או לא. רק הקפידו לכבד את הצרכים והרצונות שלכם, לא משנה מה תבחרו בעצמכם.

אוננות היא משהו שצריך לחגוג אותו, לא לשפוט אותו. זה יכול להיות כלי נפלא לחקירה עצמית ולהפגת מתחים אם מתרגלים אותו בצורה אחראית. בין אם תבחר ליהנות מזה או לא, זה תלוי בך – ולכן חשוב לעולם לא לזלזל בכוחה של אוננות.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

אילת סיטי – פנינה נסתרת בלב ישראל

אילת סיטי – פנינה נסתרת בלב ישראל

ממוקם בקצה הדרומי ביותר של ישראל, אילת היא פנינה נסתרת כי לעתים קרובות מאפיל על ידי הערים הידועות יותר של המדינה כמו תל אביב וירושלים.…

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לפלטפורמה עצומה ומגוונת לשיתוף רעיונות, חוויות ודעות במגוון רחב של נושאים. אחד הנושאים הפופולריים והשנויים ביותר במחלוקת בעולם המקוון…

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

האזכור של מועדוני חשפנות מעורר לעתים קרובות תגובות מעורבות. יש הרואים בהם סוג של בידור וסמל לחופש וביטוי, בעוד שאחרים רואים בהם מחפיצים ומשפילים כלפי…