בלוג סקס women-s.net

15 טיפים לסקס שיעזרו לשפר את האינטימיות שלך

15 טיפים לסקס שיעזרו לשפר את האינטימיות שלך

649 מילים

כולנו רוצים לשפר את האינטימיות בתוך מערכות היחסים שלנו, ובעוד סקס יכול לפעמים להיות מסובך להבין ולנווט, יש כמה טיפים פשוטים שיכולים לעזור. במאמר זה, נחקור 15 טיפים לסקס שיכולים לעזור לך ולבן זוגך ליצור קשר עמוק, משמעותי ומהנה יותר.

1. לדון הרצונות שלך

חשוב לתקשר עם בן הזוג ולדון ברצונות שלכם אחד עם השני. תקשורת יכולה לעזור לך ולבן זוגך להרגיש בטוחים יותר, כמו גם נוח יותר לחקור רעיונות חדשים. זה גם יכול לעזור לכם להבין טוב יותר אחד את השני, מה שמוביל לחוויות אינטימיות מספקות יותר.

2. היו פתוחים לניסויים

אנשים רבים מרגישים מעוכבים כשמדובר לנסות פעילויות מיניות חדשות או שונות. פחד משיפוט מצד בן הזוג שלך או להרגיש נבוך יכול למנוע ממך לנסות משהו חדש. אם אתם פתוחים להתנסות, סביר להניח שתגלו שגם אתם וגם בן זוגכם חווים יותר סיפוק ואינטימיות רבה יותר.

3. חפשו זה את הנאתו של זה

כשמדובר במין, הרעיון שרק אדם אחד צריך לחוות הנאה גופנית אינו מדויק. במקום זאת, התמקדו בלהעניק גם לכם וגם לבן זוגכם הנאה, מכיוון שכאשר גם אתם וגם בן זוגכם מסופקים, זה יכול להוביל לחיי מין נאורים וידידותיים יותר.

4. היו יצירתיים

אל תפחדו לערבב דברים בחדר השינה – נסו תנוחות שונות, נסו פנטזיות או אפילו משחקי תפקידים. היו יצירתיים ונועזים וסביר להניח שתגלו שגם אתם וגם בן הזוג שלכם הופכים פתוחים יותר ומקבלים יותר זה את צרכיו ורצונותיו של זה.

5. דאגו להרגיש

חשוב להתמקד לא רק בהנאה פיזית כשמדובר במין, אלא גם בהיבטים הרגשיים והמנטליים. הקפד לקחת הפסקות במהלך סקס פשוט להחזיק אחד את השני ולדבר על הרגשות שלך. שיתוף איך אתה מרגיש יכול ליצור קשרים חזקים יותר בינך לבין השותף שלך.

6. השתמשו בסיכה

שימוש בסיכה במהלך יחסי מין יכול לא רק לעזור להפחית את החיכוך, אלא גם עוזר להפוך את החוויה למהנה יותר עבור שני בני הזוג. סיכה יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון לחוות קרעים בנרתיק או פציעות אחרות.

7. לתקשר במהלך

אנשים רבים מרגישים לא בנוח או עצבניים בתקשורת במהלך קיום יחסי מין, אך חשוב לתת לבן הזוג שלך לדעת מה מרגיש טוב וכיצד הוא יכול לענג אותך בצורה הטובה ביותר. פעולה זו לא רק מגבירה את ההנאה שלך, אלא גם יוצרת אווירה של אמון וביטחון.

8. דברו על סקס בטוח

מין בטוח הוא היבט חשוב של מערכת יחסים מינית בריאה. אתה והשותף שלך צריכים לדון במין בטוח לפני ביצוע כל פעילות גופנית. ודאו ששניכם נבדקים, משתמשים בהגנה ומקפידים על היגיינה מינית נאותה.

9. קח את הזמן שלך

קצב המין יכול להשתנות מאוד בהתאם למה שמרגיש הכי טוב עבור שני בני הזוג. יש אנשים שיעדיפו ללכת לאט ולהתענג על כל תחושה, בעוד שאחרים נהנים ללכת מהר יותר כדי להגיע לתוצאה הרצויה מהר יותר. דברו עם בן הזוג שלכם והחליטו מה מרגיש הכי טוב.

10. אל תשכחו משחק מקדים

אם אתה רוצה להגביר את העוררות של בן הזוג שלך ולהעצים את החוויות האינטימיות שלך, אל תשכח משחק מקדים. משחק מקדים יכול לעזור להגביר את העוררות, ולספק לשני בני הזוג סיפוק רב יותר.

11. להתנסות עם צעצועים

צעצועי מין יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף תבלין לחיי המין שלך. שוחח עם בן זוגך על הרעיון של שילוב צעצועי מין בחוויות האינטימיות שלך. זה יכול לעזור להרחיב את הגבולות המיניים שלך ולהפוך את המין למהנה עוד יותר.

12. להיכנס למצב רוח

הגדירו את האווירה למפגשים האינטימיים שלכם בעזרת טקטיקות שונות כגון מוזיקה, נרות ריחניים ותאורה עמומה. פעולה זו יכולה לעזור ליצור אווירה נוחה ונינוחה יותר.

13. לדבר מלוכלך

יש אנשים שנהנים לדבר מלוכלך במהלך סקס, בעוד שאחרים עשויים למצוא את זה לא נוח. דברו עם בן הזוג שלכם כדי להבין אם לדבר מלוכלך זה משהו ששניכם תיהנו ממנו. פעולה זו יכולה לעזור להוסיף התרגשות למפגשים האינטימיים שלך ולחזק את הקשר שלך.
rusexphone.com

14. לעשות מה שמרגיש טבעי

כשזה מגיע לסקס, חשוב לעשות מה שמרגיש טבעי לשני בני הזוג. אל תרגישו לחץ לעשות משהו שאתם או בן זוגכם לא מרגישים איתו בנוח. התנסו וחקרו, אך הקפידו להתכוונן לשפת הגוף שלכם ושל בן או בת הזוג שלכם.

15. תיהנו

מעל לכל, ודא כי אתה והשותף שלך גם נהנים ונהנים. סקס צריך להיות מהנה ומהנה עבור שני בני הזוג. אין דרך טובה יותר לטפח אינטימיות מאשר כששניכם נהנים!

על ידי ביצוע טיפים אלה, אתה תהיה טוב על שלך

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

תל אביב: המקום שבו מסורת ומודרניות מתנגשות בעיר התוססת של ישראל

תל אביב: המקום שבו מסורת ומודרניות מתנגשות בעיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. בעוד ירושלים ידועה כמרכז הרוחני של…

לחקור את העולם של נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת עבור ויקיפדיה

לחקור את העולם של נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת עבור ויקיפדיה

כששומעים את המונח "נערת ליווי", תמונות שונות עשויות לעלות בראש - מנשים זוהרות המלוות אנשי עסקים בעלי פרופיל גבוה ועד הולכי רחוב מפוקפקים המשדלים לקוחות…

האמת מאחורי נערות הליווי: ניפוץ מיתוסים והבנת המציאות

האמת מאחורי נערות הליווי: ניפוץ מיתוסים והבנת המציאות

התקשר לבנות. המונח עשוי לעורר דימויים של זנות זוהרת, נערות ליווי יוקרתיות ומפגשים סודיים עם אנשי עסקים עשירים. עם זאת, המציאות מאחורי מקצוע זה היא…