בלוג סקס women-s.net

סקס במטוסים

סקס במטוסים

305 מילים

זה לא סוד שסקס במטוסים צובר תשומת לב בשנים האחרונות. בין אם זה מועדון מייל-היי או פשוט מטוסים ריקים המספקים הזדמנויות רבות לפעולה כלשהי במהלך הטיסה, יותר ויותר אנשים עוסקים בפעילות מינית תוך כדי טיסה.

רוב חברות התעופה אינן מעודדות פעילויות אלה ועשויות לנקוט צעדים משמעתיים נגד מי שייתפס במעשה. יונייטד, למשל, נוקטת עמדה של "אפס סובלנות" לכל צורה של התנהגות מינית במטוסיהם, ואמרה כי נוסעים העוסקים בפעילות מסוג זה יעמדו בפני אישומים פליליים והרחקה מחברת התעופה.

למרות זאת, עדיין היו דיווחים רבים על אנשים העוסקים בפעילות מינית במטוסים. מזוגות ש"מנצלים את המושב הריק לידם" ועד "זוגות חצופים יותר שלא חושבים להעלות אותו לעיני צוות התא", ברור יותר ויותר שאנשים עוסקים בפעילויות האלה.

עם זאת, חשוב לציין כי עיסוק בפעילות מינית במטוס אינו תופעה מודרנית – למעשה, המקרה הידוע הראשון של "סקס במטוס" מתוארך לשנות העשרים של המאה

הקודמת.אז מדוע הזינוק האחרון בהתעניינות בנושא זה?

יש המאמינים שזה בגלל הזמינות הגוברת של בידור חינם בטיסה, אשר יכול לעזור להדוף שעמום בטיסות ארוכות טווח. בנוסף, יש הסבורים כי ייתכן שהרשתות החברתיות שיחקו תפקיד בנרמול התנהגות זו, שכן אנקדוטות ששותפו ברשתות החברתיות בוודאי העלו את הפרופיל של פעילויות אלה.

נוכחותו של אלכוהול – הנצרך בכבדות על ידי עלונים מסוימים – עשויה לשחק תפקיד בעלייה בתקריות המדווחות.

אם אתם בוחרים לעסוק בפעילות מינית במטוס, חשוב שתדעו שזה מאוד לא מומלץ ועלול להוביל להשלכות חמורות. הדבר נכון במיוחד אם הפעילות נעשית לעיני נוסעים או אנשי צוות אחרים, ואף עלולה להוביל למעצר ו/או מאסר.

לכן, חשוב שהנוסעים יחשבו פעמיים לפני שהם מחליטים לעסוק בפעילות זו בזמן שהם במטוס. רבים מספרים שעשו סקס במטוסים, אך בפועל אלו הם לא יותר מאשר גוזמאות. אם יש לכם איזו משיכה לדיילות, אולי כדאי שתעשו משחק תפקידים עם נערות ליווי בקריות. ואם תרצו באמת להרגיש כמו בטיסה, כנראה שתצטרכו לתת חזק בשביל שכל המיטה תרעד… אז יאללה, חממו מנועים והזמינו נערות ליווי. 

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

אילת סיטי – פנינה נסתרת בלב ישראל

אילת סיטי – פנינה נסתרת בלב ישראל

ממוקם בקצה הדרומי ביותר של ישראל, אילת היא פנינה נסתרת כי לעתים קרובות מאפיל על ידי הערים הידועות יותר של המדינה כמו תל אביב וירושלים.…

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לפלטפורמה עצומה ומגוונת לשיתוף רעיונות, חוויות ודעות במגוון רחב של נושאים. אחד הנושאים הפופולריים והשנויים ביותר במחלוקת בעולם המקוון…

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

האזכור של מועדוני חשפנות מעורר לעתים קרובות תגובות מעורבות. יש הרואים בהם סוג של בידור וסמל לחופש וביטוי, בעוד שאחרים רואים בהם מחפיצים ומשפילים כלפי…