בלוג סקס women-s.net

משאבת כוס – צעצועי המין הפחות מוכרים

משאבת כוס – צעצועי המין הפחות מוכרים

299 מילים

כולנו יודעים מה זה צעצועי מין, ואולי אנו גם משתמשים בהם מידי פעם בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, כאשר אנו לבד בבית או עם בת הזוג. כולם יודעים מה זה דילדו, מה זה פלאג ואת כל הדברים המוכרים. אך הפעם נרצה לספר לכם על צעצוע קצת פחות מוכר והוא משאבת כוס.

ישנם סוגים שונים של צעצועי מין, חלקן מיועדים לגברים, חלקים לנשים, חלקם לשני המינים. זהו צעצוע שפונה לקהל הנשי, אך הוא בהחלט מתאים לצורך החוויה המשותפת של שני בני הזוג.

רובכם מרימים גבה, בוודאי שמעתם על משאבת זין, אבל משאבת כוס לא ראיתם באף חנות סקס. ובכן זוהי משאבה על פי אותו העיקרון של המשאבות לזין, אך הן מיועדות עבור הקהל הנשי. הן עובדות באופן דומה, ואולי אפשר להגיד זהה, רק המבנה שלהן קצת שונה על מנת להתאים למבנה האנטומי של האישה.

איך זה עובד

אז מה בדיוק עושה משאת הכוס ומה מטרתה? הפעולה היא פשוטה, המשאיבה מפעילה לחץ של ואקום על שפתי הנרתיק, דבר המעורר את זרימת הדם לאזור. זה משיג שתי מטרות חשובות, המטרה הראשונה היא ליצור רגישות גדולה יותר לגירוי, דבר המשרת את האישה. אך גם הגבר מרוויח מכך, הגבר ירגיש לחץ יותר הדוק על איבר המין בעת החדירה.

מאיפה בדיוק מגיעים הרעיונות הללו? ובכן תופתעו לגלות שאביזר זה דווקא הגיע מעולם הרפואה. רופאים שימושו בו לצורך טיפולים שונים לבעיות מהן סובלות נשים. וההנאה שאפשר להפיק מהם היא פשוט תופעת לוואי.

נשים רבות מדווחות כי הן מגיעות בקלות יותר לאורגזמה, וחוות אורגזמה אינטנסיבית יותר.

אך למרות התועלות של משאבה שכזו, כפי שציינו היא לא ממש פופולרית. וכנראה שתצטרכו לחפש באינטרנט על מנת למצוא משאבה שכזו. אך חוסר הפופולריות אינה מעידה על חוסר אפקטיביות, אלא יותר טאבו בעניין הזה. אז אם אתם זוג שאוהב דברים חדשים, ויש לכם תקשורת טובה – אולי תרצו לנסות זאת.
אם אין לאישה בן זוג, את עדיין יכולה לנסות זאת – זה עובד מצוין גם עם דילדו.

 

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

5 היתרונות של קריאת בלוגי סקס

5 היתרונות של קריאת בלוגי סקס

בלוגים של סקס הם כבר מזמן מקור רב ערך של מידע ועצות על בריאות מינית, הנאה ומערכות יחסים עבור אנשים רבים, אך הפוטנציאל שלהם נותר…

"נערות ליווי: המגע הנשי לבילוי

"נערות ליווי: המגע הנשי לבילוי

"נערות ליווי: המגע הנשי לבילוי לילי" לאורך ההיסטוריה, גברים חיפשו חברות בחברת נשים כדי להאיר את הערב שלהם. בין אם אתם משתתפים באירוע עסקי, הצגת…

לגלות את הסודות של תל אביב – העיר הים תיכונית שלא עוצרת

לגלות את הסודות של תל אביב – העיר הים תיכונית שלא עוצרת

תל אביב היא עיר עם תרבות תוססת, חופים יפים, היסטוריה עשירה ואווירה נינוחה שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. ממוקם בארץ המזרח תיכונית של ישראל,…