בלוג סקס women-s.net

מציצה בלתי נשכחת בחולון

מציצה בלתי נשכחת בחולון

320 מילים

מזמן לא רשמתי ביומן, אבל את מה שקרה הערב לא יכולתי לשמור בפנים. זו הייתה הפעם הראשונה שלי בדירות דיסקרטיות בחיפה וכולי הייתי מלא התרגשות.

היום זיינתי את הבחורה הכי כוסית שראיתי בחיי. אין מילים לתאר את הגוף המושלם. היה לה עור שחום ונעים למגע, חמימות מהסוג שעושה צמרמורת בכל הגוף. הוא היה כל כך חטוב ומושלם. אני עדיין זוכר איך היא נענעה את הישבן מול העיניים שלי ואיך הזלתי ריר אל מול התחת העגול. הריח של גופה והטעם של הכוס הוורוד עדיין מורגש בפי וזה עושה אותי שוב חרמן. ועוד לא דיברתי על זוג השדיים האלוהיות שהיו לה. שדיים עגלגלות ומלאות שהתנדנדו עם כל דחיפה פנימה. כולי חרמנות כאשר אנו נזכר איך היא רכנה על הברכיים ואחזה בשדיה והפעילה לחץ על הזין שלי שהתנועע ביניהן.

היא הביאה לי מציצה מושלמת ובלתי נשכחת. אני זוכר אך הרגשתי את מגע ידיה על הזין שלי כאשר היא תפסה אותו והחלה לנשק את ראשו. אני לא אשכח את התחושה של השפתיים הלופתות את הזין ואת החום של פיה. רעש המציצה עדיין מהדהד באוזניי, וכל זה היה תוך כדי שהיא חפנה לי את הביצים.

אני זוכר את הרגע של החדירה, איך רכנתי מעליה עם הזין הקשה שלי ואת הרגע שבו הרגשתי את חום הכוס שלה בעודי דוחף את הזין פנימה. הזין שלי החליק פנימה אל תוך הכוס המופלא ועמד בכל הכוח. היא כרכה את שתי רגליה מעל ישבני והפעילה לחץ על מנת לקבל עוד כוח בחדירה. וכל כניסה פנימה גרמה לה להשמיע אנחות מחרמנות, שרק הלכו והתגברו בעוד הזיון הלך והתחזק.

החלפנו תנוחה, ועוד תנוחה והרגשתי את הגוף שלה מכל הכיוונים. לא רציתי שזה יגמר, אבל בסוף כבר לא יכולתי לשלוט בעצמי. הזיון היה כל כך אינטנסיבי, הרגשתי כמו כוכב פורנו מול שחקנית כנועה שרק רוצה לספק אותו. הרגשתי שזה הולך לבוא והגברתי את הקצב על מנת לסחוט את ההנאה עד הסוף. גלים של רעד עברו בכל חלקי גופי. משכתי החוצה והרגשתי את הפיצוץ מתקרב. משכתי את הקונדום שסירב לרדת ובשנייה האחרונה יצא שפריץ גדול לעבר פניה.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

משאבת כוס – צעצועי המין הפחות מוכרים

משאבת כוס – צעצועי המין הפחות מוכרים

כולנו יודעים מה זה צעצועי מין, ואולי אנו גם משתמשים בהם מידי פעם בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, כאשר אנו לבד בבית או עם בת…

באיזו תדירות זוגות נשואים מקיימים יחסי מין?

באיזו תדירות זוגות נשואים מקיימים יחסי מין?

הרבה גברים נשואים מתלוננים על חיי המין שלהם ואומרים שאינם מספקים, כאשר הם בדרך כלל מצביעים על חוסר סיפוק בתדירות יחסי המין. אך כמה פעמים…

המאכלים שישפרו לגבר את הזקפה

המאכלים שישפרו לגבר את הזקפה

בתקופת הקורונה נרשמה עליה של 30% בביקוש לתרופות המטפלות בבעיות זקפה. וההסברים לכך די פשוטים; מצד אחד בני הזוג היו סגורים בבית והיה להם יותר…