בלוג סקס women-s.net

מציצה בלתי נשכחת בחולון

מציצה בלתי נשכחת בחולון

320 מילים

מזמן לא רשמתי ביומן, אבל את מה שקרה הערב לא יכולתי לשמור בפנים. זו הייתה הפעם הראשונה שלי בדירות דיסקרטיות בחיפה וכולי הייתי מלא התרגשות.

היום זיינתי את הבחורה הכי כוסית שראיתי בחיי. אין מילים לתאר את הגוף המושלם. היה לה עור שחום ונעים למגע, חמימות מהסוג שעושה צמרמורת בכל הגוף. הוא היה כל כך חטוב ומושלם. אני עדיין זוכר איך היא נענעה את הישבן מול העיניים שלי ואיך הזלתי ריר אל מול התחת העגול. הריח של גופה והטעם של הכוס הוורוד עדיין מורגש בפי וזה עושה אותי שוב חרמן. ועוד לא דיברתי על זוג השדיים האלוהיות שהיו לה. שדיים עגלגלות ומלאות שהתנדנדו עם כל דחיפה פנימה. כולי חרמנות כאשר אנו נזכר איך היא רכנה על הברכיים ואחזה בשדיה והפעילה לחץ על הזין שלי שהתנועע ביניהן.

היא הביאה לי מציצה מושלמת ובלתי נשכחת. אני זוכר אך הרגשתי את מגע ידיה על הזין שלי כאשר היא תפסה אותו והחלה לנשק את ראשו. אני לא אשכח את התחושה של השפתיים הלופתות את הזין ואת החום של פיה. רעש המציצה עדיין מהדהד באוזניי, וכל זה היה תוך כדי שהיא חפנה לי את הביצים.

אני זוכר את הרגע של החדירה, איך רכנתי מעליה עם הזין הקשה שלי ואת הרגע שבו הרגשתי את חום הכוס שלה בעודי דוחף את הזין פנימה. הזין שלי החליק פנימה אל תוך הכוס המופלא ועמד בכל הכוח. היא כרכה את שתי רגליה מעל ישבני והפעילה לחץ על מנת לקבל עוד כוח בחדירה. וכל כניסה פנימה גרמה לה להשמיע אנחות מחרמנות, שרק הלכו והתגברו בעוד הזיון הלך והתחזק.

החלפנו תנוחה, ועוד תנוחה והרגשתי את הגוף שלה מכל הכיוונים. לא רציתי שזה יגמר, אבל בסוף כבר לא יכולתי לשלוט בעצמי. הזיון היה כל כך אינטנסיבי, הרגשתי כמו כוכב פורנו מול שחקנית כנועה שרק רוצה לספק אותו. הרגשתי שזה הולך לבוא והגברתי את הקצב על מנת לסחוט את ההנאה עד הסוף. גלים של רעד עברו בכל חלקי גופי. משכתי החוצה והרגשתי את הפיצוץ מתקרב. משכתי את הקונדום שסירב לרדת ובשנייה האחרונה יצא שפריץ גדול לעבר פניה.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

עולם נערות הליווי: מבט מעמיק יותר על התעשייה השנויה במחלוקת

עולם נערות הליווי: מבט מעמיק יותר על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם שירותי ליווי או עובדי מין, תמיד היו נושא למחלוקת וקסם בעולם. למעשה, המקצוע העתיק ביותר בעולם הוא אמר להיות של…

העולם המפתה של נערות ליווי: מבט מקרוב על התעשייה האניגמטית

העולם המפתה של נערות ליווי: מבט מקרוב על התעשייה האניגמטית

עולמן של נערות ליווי הוא עולם שלא פעם מרים גבות, מעלה דימויים שערורייתיים ונתקל בקסם ובשיפוטיות כאחד. עם זאת, מעבר לתפיסה ברמת פני השטח, שוכנת…

בגידה במערכות יחסים: הבנה והתגברות

בגידה במערכות יחסים: הבנה והתגברות

מערכות יחסים נחשבות לעתים קרובות לאבן הפינה של חיינו. הם מביאים לנו אהבה, תמיכה וחברות, והם מקור לאושר וסיפוק. עם זאת, מערכות יחסים יכולות להיות…