בלוג סקס women-s.net

מציצה בלתי נשכחת בחולון

מציצה בלתי נשכחת בחולון

320 מילים

מזמן לא רשמתי ביומן, אבל את מה שקרה הערב לא יכולתי לשמור בפנים. זו הייתה הפעם הראשונה שלי בדירות דיסקרטיות בחיפה וכולי הייתי מלא התרגשות.

היום זיינתי את הבחורה הכי כוסית שראיתי בחיי. אין מילים לתאר את הגוף המושלם. היה לה עור שחום ונעים למגע, חמימות מהסוג שעושה צמרמורת בכל הגוף. הוא היה כל כך חטוב ומושלם. אני עדיין זוכר איך היא נענעה את הישבן מול העיניים שלי ואיך הזלתי ריר אל מול התחת העגול. הריח של גופה והטעם של הכוס הוורוד עדיין מורגש בפי וזה עושה אותי שוב חרמן. ועוד לא דיברתי על זוג השדיים האלוהיות שהיו לה. שדיים עגלגלות ומלאות שהתנדנדו עם כל דחיפה פנימה. כולי חרמנות כאשר אנו נזכר איך היא רכנה על הברכיים ואחזה בשדיה והפעילה לחץ על הזין שלי שהתנועע ביניהן.

היא הביאה לי מציצה מושלמת ובלתי נשכחת. אני זוכר אך הרגשתי את מגע ידיה על הזין שלי כאשר היא תפסה אותו והחלה לנשק את ראשו. אני לא אשכח את התחושה של השפתיים הלופתות את הזין ואת החום של פיה. רעש המציצה עדיין מהדהד באוזניי, וכל זה היה תוך כדי שהיא חפנה לי את הביצים.

אני זוכר את הרגע של החדירה, איך רכנתי מעליה עם הזין הקשה שלי ואת הרגע שבו הרגשתי את חום הכוס שלה בעודי דוחף את הזין פנימה. הזין שלי החליק פנימה אל תוך הכוס המופלא ועמד בכל הכוח. היא כרכה את שתי רגליה מעל ישבני והפעילה לחץ על מנת לקבל עוד כוח בחדירה. וכל כניסה פנימה גרמה לה להשמיע אנחות מחרמנות, שרק הלכו והתגברו בעוד הזיון הלך והתחזק.

החלפנו תנוחה, ועוד תנוחה והרגשתי את הגוף שלה מכל הכיוונים. לא רציתי שזה יגמר, אבל בסוף כבר לא יכולתי לשלוט בעצמי. הזיון היה כל כך אינטנסיבי, הרגשתי כמו כוכב פורנו מול שחקנית כנועה שרק רוצה לספק אותו. הרגשתי שזה הולך לבוא והגברתי את הקצב על מנת לסחוט את ההנאה עד הסוף. גלים של רעד עברו בכל חלקי גופי. משכתי החוצה והרגשתי את הפיצוץ מתקרב. משכתי את הקונדום שסירב לרדת ובשנייה האחרונה יצא שפריץ גדול לעבר פניה.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של…

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

לתבל את חיי המין שלך זה לא קשה כמו שזה נראה; כל מה שצריך זה קצת יצירתיות וכמה תנוחות סקס קינקיות כדי להניע את העניינים.…

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

העיר חולון בישראל היא מרכז פיננסי מודרני מלא תרבות והיסטוריה, והיא ממוקמת ממש מחוץ לתל אביב. עיר אסטרטגית זו מחוברת לשלושה יישובים נוספים ונחשבת לפרבר…