בלוג סקס women-s.net

מאהבת לגבר הישראלי

מאהבת לגבר הישראלי

302 מילים

בטח שמעתם את המשפט "החברה הכי טובה של גבר היא הפילגש שלו", אבל מה זה באמת אומר? פילגש היא אישה הנמצאת במערכת יחסים רומנטית או מינית עם גבר, מחוץ לנישואיו או למערכת יחסים ארוכת טווח.

זה לא מושג חדש, לגברים היו פילגשים במשך מאות שנים, אבל נראה שזה עדיין רלוונטי היום. למה? גברים זקוקים לפילגש ממגוון סיבות, ומסיבות אלה, חשוב שגברים ימצאו את הפילגש המתאימה לרצונות ולצרכים שלהם.

אחת הסיבות העיקריות לכך שגברים זקוקים לפילגש היא לחברה. פילגש יכולה לספק חברות שיכולה לעזור לפצות על חסרונות בנישואין או במערכת היחסים של הגבר. היא יכולה להיות מישהי לדבר איתה, לספר לה ולספר לה סודות, מה שיכול לעזור לשמור על נישואיו או מערכת היחסים של הגבר מלהפוך למעופשים וצפויים.

פילגש יכולה גם לספק לגבר פורקן מיני. גם במערכות יחסים מחויבות, סקס יכול להפוך לשגרתי ומשעמם. פילגש יכולה לספק מגוון וחוויות חדשות, שיכולות לעזור לשמור על חיי המין של גבר רעננים ומרגשים.

פילגש יכולה גם לספק לגבר חופש. החופש לעשות ולומר מה שהוא רוצה מבלי לחשוש מההשלכות של האחר המשמעותי שלו. פילגש היא בדרך כלל מישהו מחוץ למעגל החברתי של הגבר, מה שאומר שאין סיכונים שהסוד שלו ייחשף, מה שיאפשר לו להיות האני האמיתי שלו.

לבסוף, פילגש יכולה לספק לגבר דחיפה לביטחון. הידיעה שיש מישהו אחר שם בחוץ שמוצא אותו מושך ונחשק יכולה לעשות פלאים לביטחון העצמי וההערכה העצמית של הגבר.

לכן, אם אתה גבר שמחפש פילגש, וודא שאתה לוקח את הזמן שלך כדי למצוא את האדם הנכון. פילגש טובה יכולה לספק לך חוויה ייחודית ומתגמלת. 

יש לציין שלא קל למצוא פילגש, ויש לכך סיבות טובות. לא תמיד נשים מעוניינת במערכת יחסים עם גבר נשוי, ואם מצאת מישהי שמעוניינת, היא לא בהכרח הטעם שלך. ומעל הכל קשה לשמור זאת בסוד לטווח ארוך. בילוי נעים, בטוח וזמין יותר יכול להיות בילוי עם נערות ליווי. תוכל פשוט להזמין מישהי מאחד מאתרי הליווי המוכרים כמו  https://realescortporn.com

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של…

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

לתבל את חיי המין שלך זה לא קשה כמו שזה נראה; כל מה שצריך זה קצת יצירתיות וכמה תנוחות סקס קינקיות כדי להניע את העניינים.…

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

העיר חולון בישראל היא מרכז פיננסי מודרני מלא תרבות והיסטוריה, והיא ממוקמת ממש מחוץ לתל אביב. עיר אסטרטגית זו מחוברת לשלושה יישובים נוספים ונחשבת לפרבר…