בלוג סקס women-s.net

למה נשים צריכות לקבל את נערות הליווי

למה נשים צריכות לקבל את נערות הליווי

301 מילים

אז גילית איך שהוא שהגבר שלך נוהג להתפרע לפעמים בדירות דיסקרטיות בחיפה. הדם שלך עולה לראש ומתחילות בבית צעקות. את מרגישה נפגעת ונראה שחיי הנישואין שלכם נמצאים כרגע ברגעים קריטיים, עם נטייה חזקה להתפרק. זה די מובן, אבל רגע תנשמי.

לפני שאת ממהרת להיפרד מהגבר, נסי להבין את הדברים מנקודת מבטו. הוא לא יסביר לך את זה, לכן את צריכה לסגל לעצמך את צורת המחשבה של גבר (למזלנו זה די פשוט). ויתר על כן, נסי לראות את הדברים בלי לכעוס, יתכן שזה דווקא רעיון טוב.

בגידה בחיי הנישואין

בגידה בחיי הנישואין נתפסת כאירוע קשה ומטלטל של הפרת אמון. זה נכון כאשר הגבר בוגד באישה וזה נכון כאשר האישה בוגדת בגבר. אך האם בילוי עם נערת ליווי הוא אכן בגידה? קשה לתת תשובה חד משמעית לשאלה הזו, וזה תלוי בעיקר בנקודת המבט שבוחרים. ולכן גם כדאי לקחת את נקודת המבט שתאפשר לנו להתמודד עם זאת בצורה יותר קלילה.

ישנו הבדל גדול בין מערכת יחסים מחוץ למסגרת הנישואין, לבין בילוי עם נערת ליווי. כאשר לגבר יש מאהבת זה אומר שיש משהו גדול שמתנהל מאחורי גבך. דבר הגוזל את תשומת הלב של הגבר ממך ומהמשפחה. אך כאשר כאשר מדובר בבילוי עם נערת ליווי מדובר בפורקן רגעי ונקודתי. גם אם עשה זאת פעמים רבות, עדין מדובר באוסף של מפגשים נקודתיים וחסרי משמעות ארוכת טווח.

הקדימי תרופה למכה

עלייך להבין כי במוקדם או במאוחר הגבר שלך יתחיל לחפש זיונים מהצד. לא חשוב גמה יחסי המין שלכם יהיו מספקים, הגברים תמיד צריכים משהו נוסף. אחרת הם לא מרגישים גברים. לכן במקום להיות מופתעת, כדאי לך להיות חלק מזה.

עדיף לך לגלות גישה פתוחה ולעודד את הגבר לבלות עם נערות ליווי. זה אולי נראה לך מוזר, אבל זה יסייע להגביר את האינטימיות ביניכם. למשל אם את נוסעת לחו“ל עם חברות, ברור שהגבר שלך יזיין מישהי אחרת. אז למה שלא תזמיני בשבילו נערת ליווי. כך תוכלי לזכות בשליטה מסוימת וגם לזכות בהערכתו.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

משאבת כוס – צעצועי המין הפחות מוכרים

משאבת כוס – צעצועי המין הפחות מוכרים

כולנו יודעים מה זה צעצועי מין, ואולי אנו גם משתמשים בהם מידי פעם בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, כאשר אנו לבד בבית או עם בת…

באיזו תדירות זוגות נשואים מקיימים יחסי מין?

באיזו תדירות זוגות נשואים מקיימים יחסי מין?

הרבה גברים נשואים מתלוננים על חיי המין שלהם ואומרים שאינם מספקים, כאשר הם בדרך כלל מצביעים על חוסר סיפוק בתדירות יחסי המין. אך כמה פעמים…

המאכלים שישפרו לגבר את הזקפה

המאכלים שישפרו לגבר את הזקפה

בתקופת הקורונה נרשמה עליה של 30% בביקוש לתרופות המטפלות בבעיות זקפה. וההסברים לכך די פשוטים; מצד אחד בני הזוג היו סגורים בבית והיה להם יותר…