בלוג סקס women-s.net

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

343 מילים

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של אוננות הם רבים ועוצמתיים.

למרות שיש לה מוניטין כחוויה בודדת, אוננות היא דרך מצוינת לחקור את הגוף שלך ולבנות אינטימיות עם בן זוג. לא משנה מי אתה, יש יתרונות פיזיים ורגשיים אמיתיים לאוננות שכולנו צריכים להתחיל לדבר עליהם.

נתחיל עם היסודות. לאלו מאיתנו שקצת לא מכירים את המעשה, אוננות היא פעולה של גירוי עצמי להנאה מינית. זה יכול בדרך כלל לכלול מגע ועיסוי של אזור איברי המין, אם כי אנשים עשויים גם להשתמש צעצועי מין או קטעי וידאו. המפתח הוא שפעולת האוננות כרוכה בהנאה מינית ללא שותף.

לאוננות יש מספר יתרונות שאין להכחיש לבריאות הפיזית והנפשית שלך. בעיקר, זה משחרר מתח על ידי הפעלת שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים הקשורים לתחושות של הנאה. אוננות יכולה גם לשפר את איכות השינה שלך על ידי עוזר לנקות מוח מטורף בסוף היום.

בנוסף לשיפור מצב הרוח והשינה שלך, אוננות יכולה גם לעזור לאנשים להבין טוב יותר את גופם ואת הצרכים המיניים שלהם. עבור אנשים שמרגישים בנוח לדון בגופם ובמיניותם עם בני זוג, זה מוביל בסופו של דבר לתקשורת משופרת ולחיי מין טובים יותר.

אוננות יכולה אפילו לשפר את ההשקפה הכוללת של האדם על החיים. מחקרים מצאו כי רמות גבוהות יותר של שביעות רצון עצמית קשורות להערכה עצמית מוגברת, אשר יכולה להיות מועילה ברגעים מלחיצים.

אוננות משמשת גם צורה נהדרת של טיפול עצמי. זוהי הזדמנות גם לתבוע מחדש ולהבין את גופך, כמו גם להכיר ולכבד את הגבולות והרצונות שלך מבלי לנסות לרצות אף אחד אחר. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור נשים שעשויות להרגיש לחץ מהחברה לשמור על סטנדרט מסוים של יופי או נשיות. על ידי שימוש באוננות כצורה של טיפול עצמי, נשים יכולות לתבוע מחדש את גופן ואת המציאות שלהן כמקור להנאה ולהגדיר מחדש את צרכיהן בהקשר שלהן.

בסופו של דבר, אוננות היא צורה חשובה ותקפה של ביטוי עצמי וחקירה שכל אחד צריך להרגיש חופשי לעסוק בה. זה יתרון בריאותי פיזי ורגשי כאחד שאין בו במה להתבייש. באמצעות אוננות, אתה יכול למצוא נחמה בידיעה כי הגוף שלך הוא באמת שלך וכי הנאה היא הזכות שלך כפרט.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

תל אביב: המקום שבו מסורת ומודרניות מתנגשות בעיר התוססת של ישראל

תל אביב: המקום שבו מסורת ומודרניות מתנגשות בעיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. בעוד ירושלים ידועה כמרכז הרוחני של…

לחקור את העולם של נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת עבור ויקיפדיה

לחקור את העולם של נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת עבור ויקיפדיה

כששומעים את המונח "נערת ליווי", תמונות שונות עשויות לעלות בראש - מנשים זוהרות המלוות אנשי עסקים בעלי פרופיל גבוה ועד הולכי רחוב מפוקפקים המשדלים לקוחות…

האמת מאחורי נערות הליווי: ניפוץ מיתוסים והבנת המציאות

האמת מאחורי נערות הליווי: ניפוץ מיתוסים והבנת המציאות

התקשר לבנות. המונח עשוי לעורר דימויים של זנות זוהרת, נערות ליווי יוקרתיות ומפגשים סודיים עם אנשי עסקים עשירים. עם זאת, המציאות מאחורי מקצוע זה היא…