בלוג סקס women-s.net

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

343 מילים

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של אוננות הם רבים ועוצמתיים.

למרות שיש לה מוניטין כחוויה בודדת, אוננות היא דרך מצוינת לחקור את הגוף שלך ולבנות אינטימיות עם בן זוג. לא משנה מי אתה, יש יתרונות פיזיים ורגשיים אמיתיים לאוננות שכולנו צריכים להתחיל לדבר עליהם.

נתחיל עם היסודות. לאלו מאיתנו שקצת לא מכירים את המעשה, אוננות היא פעולה של גירוי עצמי להנאה מינית. זה יכול בדרך כלל לכלול מגע ועיסוי של אזור איברי המין, אם כי אנשים עשויים גם להשתמש צעצועי מין או קטעי וידאו. המפתח הוא שפעולת האוננות כרוכה בהנאה מינית ללא שותף.

לאוננות יש מספר יתרונות שאין להכחיש לבריאות הפיזית והנפשית שלך. בעיקר, זה משחרר מתח על ידי הפעלת שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים הקשורים לתחושות של הנאה. אוננות יכולה גם לשפר את איכות השינה שלך על ידי עוזר לנקות מוח מטורף בסוף היום.

בנוסף לשיפור מצב הרוח והשינה שלך, אוננות יכולה גם לעזור לאנשים להבין טוב יותר את גופם ואת הצרכים המיניים שלהם. עבור אנשים שמרגישים בנוח לדון בגופם ובמיניותם עם בני זוג, זה מוביל בסופו של דבר לתקשורת משופרת ולחיי מין טובים יותר.

אוננות יכולה אפילו לשפר את ההשקפה הכוללת של האדם על החיים. מחקרים מצאו כי רמות גבוהות יותר של שביעות רצון עצמית קשורות להערכה עצמית מוגברת, אשר יכולה להיות מועילה ברגעים מלחיצים.

אוננות משמשת גם צורה נהדרת של טיפול עצמי. זוהי הזדמנות גם לתבוע מחדש ולהבין את גופך, כמו גם להכיר ולכבד את הגבולות והרצונות שלך מבלי לנסות לרצות אף אחד אחר. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור נשים שעשויות להרגיש לחץ מהחברה לשמור על סטנדרט מסוים של יופי או נשיות. על ידי שימוש באוננות כצורה של טיפול עצמי, נשים יכולות לתבוע מחדש את גופן ואת המציאות שלהן כמקור להנאה ולהגדיר מחדש את צרכיהן בהקשר שלהן.

בסופו של דבר, אוננות היא צורה חשובה ותקפה של ביטוי עצמי וחקירה שכל אחד צריך להרגיש חופשי לעסוק בה. זה יתרון בריאותי פיזי ורגשי כאחד שאין בו במה להתבייש. באמצעות אוננות, אתה יכול למצוא נחמה בידיעה כי הגוף שלך הוא באמת שלך וכי הנאה היא הזכות שלך כפרט.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

5 היתרונות של קריאת בלוגי סקס

5 היתרונות של קריאת בלוגי סקס

בלוגים של סקס הם כבר מזמן מקור רב ערך של מידע ועצות על בריאות מינית, הנאה ומערכות יחסים עבור אנשים רבים, אך הפוטנציאל שלהם נותר…

"נערות ליווי: המגע הנשי לבילוי

"נערות ליווי: המגע הנשי לבילוי

"נערות ליווי: המגע הנשי לבילוי לילי" לאורך ההיסטוריה, גברים חיפשו חברות בחברת נשים כדי להאיר את הערב שלהם. בין אם אתם משתתפים באירוע עסקי, הצגת…

לגלות את הסודות של תל אביב – העיר הים תיכונית שלא עוצרת

לגלות את הסודות של תל אביב – העיר הים תיכונית שלא עוצרת

תל אביב היא עיר עם תרבות תוססת, חופים יפים, היסטוריה עשירה ואווירה נינוחה שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. ממוקם בארץ המזרח תיכונית של ישראל,…