בלוג סקס women-s.net

כיצד לרפא בעיות זיקפה: 6 אסטרטגיות מוכחות

כיצד לרפא בעיות זיקפה: 6 אסטרטגיות מוכחות

309 מילים

תפקוד לקוי של זיקפה יכול להיות נושא מביך וסוחט רגשית עבור גברים רבים. על פי המכון הלאומי לסוכרת ומחלות עיכול וכליות, זה משפיע על 18 מיליון גברים מעל גיל 20 בארצות הברית לבדה. למרבה המזל, ישנם מספר צעדים שניתן לנקוט כדי לטפל ולנהל תפקוד לקוי של זיקפה ביעילות. להלן 6 אסטרטגיות שהוכחו כמסייעות לרפא בעיות זיקפה.

1. בצעו שינויים באורח החיים

האסטרטגיה החשובה ביותר לניהול וטיפול בבעיות זיקפה היא לבצע שינויים חיוביים באורח החיים. זה כולל דברים כמו הפסקת עישון, הגבלת צריכת אלכוהול והימנעות מסמים קלים. אכילת תזונה מאוזנת, להישאר פעיל ולהפחית מתח יכול גם לשפר את הבריאות הכללית שלך, אשר בתורו יכול לעזור לשפר את תפקוד זיקפה.

2. קחו תוספים טבעיים

נטילת תוספי מזון טבעיים יכולה לעזור לשפר את תפקוד לקוי של זיקפה. בין התוספים הטבעיים שהוכחו כיעילים גינקו בילובה, אבץ וגם ויטמינים וצמחי מרפא מסוימים כמו תמציות אפימדיום, קוטב מצוי ודונג קוואי. יש להתייעץ עם רופא לפני נטילת תוסף כלשהו.

3. פנה לטיפול

ייתכן שיהיה צורך לחפש טיפול רפואי לבעיות זיקפה. ישנן מספר תרופות שונות כמו ויאגרה וסיאליס המשמשות לטיפול ב- ED. יש אנשים גם למצוא כי נטילת טיפול טסטוסטרון או הזרקת הפין יכול להיות מועיל.

4. נסו מכשירי ואקום

מכשירי ואקום הם אפשרות נוספת לטיפול ב- ED. מכשירים אלה יוצרים ואקום בפין המקדם את זרימת הדם. זה יכול לעזור ליצור זקפה.

5. דברו עם יועץ

שיחה עם מטפל או יועץ יכולה להועיל לאנשים הנאבקים עם תפקוד לקוי של זיקפה. ייעוץ יכול לעזור לטפל בכל הבעיות הפסיכולוגיות הבסיסיות שעשויות לתרום ל- ED, כגון חרדה או מתח.

6. השתמש בתרגילי פין

תרגילי פין, הידועים גם בשם תרגילי קיגל, יכולים לעזור לחזק את שרירי רצפת האגן. זה יכול לשפר את תפקוד הזקפה ולהגדיל את הכוח, הסיבולת והשליטה של הפין.

תפקוד לקוי של זיקפה הוא נושא נפוץ ולעתים קרובות מביך, אבל זה לא אומר שאתה צריך לחיות עם זה. נסה כמה אסטרטגיות אלה כדי לרפא בעיות זיקפה ולחזור לחיות את חייך. זכור להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני תחילת כל תוכנית טיפול.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

נערות ליווי: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של חברות להשכרה

נערות ליווי: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של חברות להשכרה

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן אנשים המספקים שירותי חברות בתשלום. הם חלק מתעשיית המין והשירותים שלהם נעים בין פשוט ליווי לקוחות לאירועים…

חיפה: עיר הגיוון עוצרת הנשימה בישראל

חיפה: עיר הגיוון עוצרת הנשימה בישראל

ישראל, מדינה קטנה במזרח התיכון, היא אולי לא המקום הראשון שעולה בראש כשחושבים על יעדי תיירות מובילים. עם זאת, בתוך המדינה הקטנה הזו מסתתרת פנינה…

לחקור את העיר התוססת והמגוונת של חיפה, ישראל

לחקור את העיר התוססת והמגוונת של חיפה, ישראל

נערות ליווי בצפון לאורך חוף הים התיכון של ישראל, שוכנת העיר הקסומה והעשירה מבחינה תרבותית חיפה. חיפה, המכונה "עיר הגבעות", היא העיר השלישית בגודלה בישראל…