בלוג סקס women-s.net

הסקס בעיני הדת

הסקס בעיני הדת

304 מילים

בעשורים האחרונים, הגישות הדתיות כלפי מין התפתחו באופן משמעותי. ישנה הערכה מוגברת לאופן שבו סקס יכול להעשיר את חייהם של זוגות ויחידים ולספק להם סיפוק פיזי ורגשי במסגרת היחסים הזוגיים.

מבחינה היסטורית, ההבנה המסורתית של מין בדתות רבות הייתה שהוא נועד רק להגשים מטרה של הולדה. לדוגמה, בכנסייה הקתולית, יחסי מין בין זוג נשוי נועדו רק להביא ילדים לעולם, וכל סוג אחר של פעילות מינית נחשב לחטא. למרבה המזל, יש התמקדות מוגברת במרכיבים הרוחניים והרגשיים של סקס, ובמקרים רבים, זה נתפס כיום כדרך מקובלת להביע אהבה ואינטימיות בין בני זוג.

הכנסייה הנוצרית האוונגליסטית מתרחקת מפרשנות מחמירה של חינוך מיני להתנזרות בלבד ובמקום זאת משלבת חינוך מיני מקיף בתורתה. משמעות הדבר היא כי האוונגליסטים מתחילים להכיר בחשיבות של הבנת התפתחות מערכות יחסים, מיניות, דימוי גוף, בריאות הרבייה ומגדר. בנוסף, כמה כנסיות מתחילות לקדם שיחות על יחסים מהירים, התנזרות, שלמות מינית ובחירות אחראיות על מין.

יתר על כן, מסורות דתיות אחרות כגון בודהיזם והינדואיזם אימצו זה מכבר את הרעיון של סיפוק מיני. הבודהיזם מאמין שאין שום דבר פסול מיסודו במין, כל עוד הוא מתנהל בהקשר של מערכת יחסים בהסכמה ובאהבה. הדבר נכון גם בהינדואיזם, שם מאמינים כי צמיחה רוחנית יכולה להיות מושגת באמצעות הנאה פיזית. למרות שמין נתפס כמשהו שיש לכבד ולטפל בו בזהירות, הוא בכל זאת מתקבל כחלק לגיטימי ומשמעותי בחיי האדם.

נקודה מעניינת היא הגישה של דתות שונות ליחסי מין בתשלום. למרות שעל פניו הדבר נראה אסור, בדתות שונות ישנה גישה סבלנית בצורה מפתיעה כלפי הנושא והבנה שיש לכך חשיבות רבה. ואנו יכולים להבטיח לכם כי גם אנשים דתיים מבלים עם נערות ליווי, אתם יכולים לשאול את הנערות באתר https://www.hot-sex-directory.com/ הן מפנקות את כל הגברים, מכל דת וגזע. 
לסיכום, סקס כבר לא נתפס רק כאקט של הולדה אלא כדרך להתחבר לבת הזוג ברמה עמוקה יותר. הדת המודרנית הפכה לקבל יותר את הרעיון הזה והיא מלמדת זוגות איך לגשת למין בצורה הוליסטית ואחראית יותר. 

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של…

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

לתבל את חיי המין שלך זה לא קשה כמו שזה נראה; כל מה שצריך זה קצת יצירתיות וכמה תנוחות סקס קינקיות כדי להניע את העניינים.…

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

העיר חולון בישראל היא מרכז פיננסי מודרני מלא תרבות והיסטוריה, והיא ממוקמת ממש מחוץ לתל אביב. עיר אסטרטגית זו מחוברת לשלושה יישובים נוספים ונחשבת לפרבר…