בלוג סקס women-s.net

איך להגיע מוכן לבילוי עם נערות ליווי

איך להגיע מוכן לבילוי עם נערות ליווי

295 מילים

בילוי עם נערות ליווי בתל אביב נהפך לדבר מקובל בימינו. ולא רק שזה מקובל, גם רמת השירות הלכה והשתפרה. גברים רבים מזמינים נערות לבילוי ונהנים משירות נעים ברמה הגבוהה ביותר. אך בעוד ישנם גברים שכבר מתורגלים בנושא, תמיד יש את אלו שעבורכם זו הפעם הראשונה והם קצת חוששים.

להלן כמה דברים שיעזור לכם להפיק את המיטב מהערב

  1. לפתוח את הקלפים מראש – מה הציפיות שלכם מנערות הליווי? לכל גבר צרכים מיניים אחרים וציפיות שונות. כל אחד רוצה להגשים את משאלותיו ואף אחד לא רוצה להתאכזב. אך לא ניתן להכריח את נערת הליווי לעשות דברים שהיא לא מרגישה איתם בנוח. לכן אם יש לכם בקשות מיוחדות, חשוב לפתוח את הקלפים מראש. לפני שקובעים את הפגישה וודאו האם נערת הליווי בעניין. כך תמנעו מעצמכם אכזבה ומצבים לא נעימים.
  2. כבדו את נערות הליווי – נכון שאתם רוצים שנערת הליווי תתייחס אליכם כמו מלך? הנערות באמת יודעות כיצד לפנק גברים והן עושות הכל על מנת לספק את הגבר. אך חשוב שתעריכו את השירות המקצועי ותתייחסו אליהן בכבוד. אנחנו לא רוצים לתת לכם שיעור בהתנהגות, פשוט התנהגו יפה.
  3. להקפיד על היגיינה אישית – אתם הולכים ליהנות מבילוי אינטימי. אתם הולכים להיות במיטה עם נערה וליהנות מקרבה פיזית ומגע. ברור לכם שחשוב לשמור על היגיינה אישית. גם הנערה מקפידה על זה והיא מצפה מכם לעשות את אותו הדבר, אחרת זה יהיה מגעיל לשניכם.
  4. אין דבר כזה בלי קונדום – יש סיבה מדוע נערות הליווי מתעשות על קונדום. זה נועד למנוע מחלות מין וזה נועד למנוע הריונות לא רצויים. נערות הליווי שומרות על עצמן מפני מחלות מין, ובכך הן גם שומרות עליכם. לכן הבטיחות צריכה להיות במקום הראשון.
  5. לא מגיעים תחת השפעת אלכוהול – שמענו על גברים שמרגישים עצבניים בפעם הראשונה, ומורידים איזה כוסית בשביל להתמודד עם הלחץ. זה בסדר, אבל להגיע שיכורים זה ממש לא מקובל! זה אפילו יפגע בביצועים שלכם, אם בכלל הנערה תסכים לקבל אתכם.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

"למה אוננות טובה לך (ולכולם!): מדריך לרתימת היתרונות שלה"

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל האמת היא שזה הרגל טבעי ובריא לחלוטין למבוגרים. מהפגת מתח ועד לשיפור חיי המין שלך, היתרונות הבריאותיים של…

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

7 תנוחות סקס קינקיות שייקחו את זמן המשחק שלך לשלב הבא

לתבל את חיי המין שלך זה לא קשה כמו שזה נראה; כל מה שצריך זה קצת יצירתיות וכמה תנוחות סקס קינקיות כדי להניע את העניינים.…

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

סקירה כללית של העיר חולון בישראל: עשירה בתרבות והיסטוריה

העיר חולון בישראל היא מרכז פיננסי מודרני מלא תרבות והיסטוריה, והיא ממוקמת ממש מחוץ לתל אביב. עיר אסטרטגית זו מחוברת לשלושה יישובים נוספים ונחשבת לפרבר…