בלוג סקס women-s.net

איך להגיע מוכן לבילוי עם נערות ליווי

איך להגיע מוכן לבילוי עם נערות ליווי

295 מילים

בילוי עם נערות ליווי בתל אביב נהפך לדבר מקובל בימינו. ולא רק שזה מקובל, גם רמת השירות הלכה והשתפרה. גברים רבים מזמינים נערות לבילוי ונהנים משירות נעים ברמה הגבוהה ביותר. אך בעוד ישנם גברים שכבר מתורגלים בנושא, תמיד יש את אלו שעבורכם זו הפעם הראשונה והם קצת חוששים.

להלן כמה דברים שיעזור לכם להפיק את המיטב מהערב

  1. לפתוח את הקלפים מראש – מה הציפיות שלכם מנערות הליווי? לכל גבר צרכים מיניים אחרים וציפיות שונות. כל אחד רוצה להגשים את משאלותיו ואף אחד לא רוצה להתאכזב. אך לא ניתן להכריח את נערת הליווי לעשות דברים שהיא לא מרגישה איתם בנוח. לכן אם יש לכם בקשות מיוחדות, חשוב לפתוח את הקלפים מראש. לפני שקובעים את הפגישה וודאו האם נערת הליווי בעניין. כך תמנעו מעצמכם אכזבה ומצבים לא נעימים.
  2. כבדו את נערות הליווי – נכון שאתם רוצים שנערת הליווי תתייחס אליכם כמו מלך? הנערות באמת יודעות כיצד לפנק גברים והן עושות הכל על מנת לספק את הגבר. אך חשוב שתעריכו את השירות המקצועי ותתייחסו אליהן בכבוד. אנחנו לא רוצים לתת לכם שיעור בהתנהגות, פשוט התנהגו יפה.
  3. להקפיד על היגיינה אישית – אתם הולכים ליהנות מבילוי אינטימי. אתם הולכים להיות במיטה עם נערה וליהנות מקרבה פיזית ומגע. ברור לכם שחשוב לשמור על היגיינה אישית. גם הנערה מקפידה על זה והיא מצפה מכם לעשות את אותו הדבר, אחרת זה יהיה מגעיל לשניכם.
  4. אין דבר כזה בלי קונדום – יש סיבה מדוע נערות הליווי מתעשות על קונדום. זה נועד למנוע מחלות מין וזה נועד למנוע הריונות לא רצויים. נערות הליווי שומרות על עצמן מפני מחלות מין, ובכך הן גם שומרות עליכם. לכן הבטיחות צריכה להיות במקום הראשון.
  5. לא מגיעים תחת השפעת אלכוהול – שמענו על גברים שמרגישים עצבניים בפעם הראשונה, ומורידים איזה כוסית בשביל להתמודד עם הלחץ. זה בסדר, אבל להגיע שיכורים זה ממש לא מקובל! זה אפילו יפגע בביצועים שלכם, אם בכלל הנערה תסכים לקבל אתכם.

בלוג סקס women-s.net כתבות נוספות

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

עולם הבלוגים של סקס: סקירה מקיפה

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לפלטפורמה עצומה ומגוונת לשיתוף רעיונות, חוויות ודעות במגוון רחב של נושאים. אחד הנושאים הפופולריים והשנויים ביותר במחלוקת בעולם המקוון…

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

מועדוני חשפנות: מבט מקרוב על ההיסטוריה, האבולוציה והמחלוקות שלהם

האזכור של מועדוני חשפנות מעורר לעתים קרובות תגובות מעורבות. יש הרואים בהם סוג של בידור וסמל לחופש וביטוי, בעוד שאחרים רואים בהם מחפיצים ומשפילים כלפי…

עלייתן של נערות ליווי: הצצה לעולם החברות היוקרתי

עלייתן של נערות ליווי: הצצה לעולם החברות היוקרתי

בשנים האחרונות, המונח "נערות ליווי" הפך מוכר ומקובל יותר בחברה. נשים אלה, המציעות את חברתן וחברתן תמורת תשלום, היו מושא לסקרנות ולמחלוקת. עם זאת, יש…